Мітюхіна Наталія Василівна

учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

Продовжуючи учительську династію у третьому поколінні, у 1988 році закінчила Херсонський педагогічний інститут імені Н.К.Крупської за спеціальністю "Методика і педагогіка початкового навчання, у 1994 році цей же ВУЗ за спеціальністю "Учитель української мови та літератури".

У Скадовській ЗОШ №2 працюю з 1989 року, українську мову та літературу викладаю з 1989 року у 5-11 класах. Загальний педагогічний стаж - 27 років. У цьому році, як класного керівника - п'ятий випуск.

Двічі була призером обласного конкурсу "Учитель року" у номінації "Українська мова та література". У 2009 році мій досвід узагальнено методистом Херсонського ПУ РІПО Крайньою М.І.

З 2002 року - керівник шкільного МО, з 2007 - керівник районного методичного об'єднання учителів української мови та літератури.

Девіз моєї діяльності:

«Безумство  - діяти по-старому
й чекати на нові результати»
А. Енштейн

Презентація досвіду

Опис досвіду "Розвиток критичного та креативного мислення на уроках української мови та літератури як запорука розвитку соціально активної особистості"

Ave Mariia!

Свято Шевченка

Розстріляне відродження

Слово о полку Ігоревім

Уроки №25-40 до Збірника «Запровадження нового державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти. Освітня галузь «Мови та літератури». 2014 рік. Херсон.

 

Творчий звіт

Україна - єдина країна - показовий виховний захід

Моделювання системи виховної роботи класного керівника Мітюхіної Н.В.